
Сидіння TRAMP неопренове 7 мм, S/M
962 ₴
- В наявності
- Код: TRA-052-S/M-black
+380 (93) 494-94-60
Lifecellповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сидушка Tramp 7 мм S/M
Сидушка з неопрену потовщена надійно зберігає тепло і не пропускає вологу.
Використовується як теплоізолююча підкладка на полюванні, риболовлі, в туристичних походах і т.п.
Особливості:
Легко кріпиться, не обмежує рухів.
Характеристики:
Кріплення: липучка Velcro
Матеріал: неопрен 7 мм
Розмір: S/M
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Товщина | 7 мм |
| Матеріал | Неопрен |
| Користувальницькі характеристики | |
| kolr | Чорний |
| osobennosti | неопрен |
| rozmir | S/M |
| tip | Проста |
| tolshina | 7 мм |
| tolshinaKovrika | до 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 962 ₴

