Вид ножа: Складаний
Загальна довжина, мм: 217
Довжина леза, мм: 97
Довжина рукояті, мм: 120
Товщина леза, мм: 2.5
Ширина леза, мм: 21.6
Марка сталі: 440 C
Твердість сталі, HRC: 57-58
Поверхня леза: Satin Finish
Товщина рукояті, мм: 15.6
Матеріал рукоятки: Метал, Дерево
Наявність кліпси: так
Тип замка: Liner Lock
Маса, г: 166
Вид упаковки: картонна упаковка
Загальна довжина, мм: 217
Довжина леза, мм: 97
Довжина рукояті, мм: 120
Товщина леза, мм: 2.5
Ширина леза, мм: 21.6
Марка сталі: 440 C
Твердість сталі, HRC: 57-58
Поверхня леза: Satin Finish
Товщина рукояті, мм: 15.6
Матеріал рукоятки: Метал, Дерево
Наявність кліпси: так
Тип замка: Liner Lock
Маса, г: 166
Вид упаковки: картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 97 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Ширина леза | 21.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складний |
| Тип паковання | картонна упаковка |
| Довжина колодки | 120 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Матеріал рукоятки | Метал, Дерево |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 217 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі | 57-58 |
| Тип замка | Axis Lock |
| Товщина колодки | 15.600000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴







