
Ніж викидний 23035-1
1 302 ₴
- В наявності
- Код: Нож-выкидной-23035-1
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Ширина леза | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Викидний |
| Тип паковання | картонна упаковка |
| Довжина колодки | 138 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Матеріал чохла | Кордура |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Да |
| Поверхня леза | Paint, Satin Finish |
| Твердість сталі | 57-58 |
| Тип замка | автомат |
| Товщина колодки | 12.600000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 302 ₴





