
Ніж складаний VG 002 grey
2 886 ₴
- В наявності
- Код: Нож-складной-VG-002-grey
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Grand Way VG 002 grey - сучасний складаний EDC ніж з клинком із якісної нержавіючої сталі VG-10
У якості переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із міцної та стійкої нержавіючої сталі VG-10 довго залишається гострим, надає лезу відмінні показники різучості, не боїться корозії;клинок із
ніж має компактні габарити у складеному стані та помірну вагу (177 г);
повністю функціональний клинок довжиною 96 мм закалено до твердості 58-62 HRC;
надійний замок типу Liner Lock;
дизайн ножа відповідає сучасним уявленням про стиль та гарний смак, Grand Way VG 002 grey здатний стати не тільки надійним інструментом, але й актуальним аксесуаром сучасного городянина ;
наявність кліпсі для садіння ножа на кишеньці;
якісні підшипники у осьовому вузлі гарантують плавну та швидку роботи механіки ножа.
Що таке EDC ніж?
Ця назва походить від англійського " Every Day Carry Knife". Так називають сучасні складані ножі, призначені для щоденного носіння. Передбачається, що такий ніж стане таким самим звичним для вас предметом, як мобільний телефон або ключі від квартири.Відповідно, від EDC складаного ножа очікується, що він буде компактним, зручним у носінні та роботі, надійним.Велика увага приділяється і дизайну. Адже це не просто інструмент, це ще й аксесуар. що стане постійною частиною образу власника.
Особливості та переваги нержавіючої сталі VG-10
VG-10 - надійна та стійка до плям нержавіюча сталь. Широко використовується в японських кухонних ножах. Популярна і у західних компаній. Особливості структури цієї сталі дозволяють їй після якісної термообробки досягати твердості у 60-61HRC. Деякі виробники доводять твердість до 62HRC. VG-10 потребує мінімального догляду, і добре уникає корозії. Без особливих проблем заточується. Дозволяє доводити ріжучу кромку до дзеркального блиску. Довго зберігає гостроту та гарантує клинку виключно високу якість різання. Не дарма цю сталь так полюбляють японські професійні кухарі!Але, треба розуміти, що висока твердість вимагає і дбайливого поводження з ножем. Краще уникати ударів леза ножа о тверді предмети. Деякі власники переточують ножі з VG-10 на більші кути, щоби лезо було не таким тонким та більш стійким до механічних пошкоджень. Хоча, звісно, при цьому лезо стає менш різучим. Все це вже можна віднести до особливостей власного смаку окремих користувачів. Бо, як би там не було, VG-10 має дуже вдалий комплекс характеристик, який і робить цю сталь дуже популярною у ножовій промисловості.До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧОХОЛ-XXL (чорн) — A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 96 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
| Ширина леза | 30.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складний |
| Тип паковання | картонна упаковка |
| Довжина колодки | 132 мм |
| Марка стали | VG-10 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 228 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі | 58-62 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Товщина колодки | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 886 ₴






