
Нож складной 6763 EW
310 ₴
- В наявності
- Код: Нож-складной-6763-EW
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 94 мм |
| Товщина леза | 2.9 мм |
| Ширина леза | 12.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складний |
| Тип паковання | картонна упаковка |
| Довжина колодки | 121 мм |
| Марка стали | 420 |
| Матеріал чохла | Штучна шкіра |
| Наявність кліпси | Немає |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Ручна робота | Немає |
| Твердість сталі | 59-61 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Товщина колодки | 15.200000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴






