
Нож складной AK-47 W (Grand Way)
310 ₴
- Готово до відправки
- Код: AK-47-W
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
/4/7/47_1...jpg
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Ширина леза | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складний |
| Тип паковання | картонна упаковка |
| Довжина колодки | 123 мм |
| Марка стали | 420 |
| Матеріал рукоятки | Метал, Дерево |
| Матеріал чохла | Кордура |
| Наявність кліпси | Немає |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 223 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі | 52-55 |
| Товщина колодки | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴





