
Ніж нескладний FBGX-2 AL
514 ₴
- В наявності
- Код: FBGX-2-AL
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж нескладаний FBGX-2 AL
Grand Way FBGX-2 AL – нескладаний ніж з великою кількістю єлементів тактичного дизайну.У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 420;
невелика вага у 140 г;
ніж відносно плаский та компактний, комплектується зручними шкіраними піхвами, що надає можливість навіть прихованого носіння під одежею в умовах міста;
міцна конструкція Full Tang зменшує вірогідність виламування клинка з рукояті;
кинжаловидний (або списовидний) клинок, та гардоподібне розширення рукояті робить ніж добре пристосованим для контрольованих колючих рухів;
темлячний отвір;
наявність серрейтора на лезі ножа полегшує швидке розрізання дротів та ременів;
доступну ціну.
Grand Way FBGX-2 AL – ніж з доволі спеціфічним набором рис та характеристик. Його навіть можна назвати ножом спеціального призначення. Можливо, саме такий ніж вам і потрібний?
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 91 мм |
| Товщина леза | 2.4 мм |
| Ширина леза | 21.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Нескладний |
| Тип паковання | картонна упаковка |
| Довжина колодки | 91 мм |
| Марка стали | 420 |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 182 мм |
| Поверхня леза | Mirror Polish |
| Ручна робота | Немає |
| Твердість сталі | 52-55 |
| Товщина колодки | 13.500000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 514 ₴





