
Ніж викидний 170177-1
1 232 ₴
- В наявності
- Код: 170177-1
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Викидний ніж 170177-1 — це 270 грамів безкомпромісності. Стильний зовнішній вигляд, масивність, за якою криється міцність ножа та надійність його конструкції. Реально шалений викид красивого клинка зі сталі 440 °C.
Додаткові елементи у формі гвинта-склобоя на торці колодки й тугого кліпси тільки доповнюють загальну картину. Завдяки чималій вазі суцільнометалевого корпусу склобій набуває вже потужності молотка та допомагає вам впоратися не тільки з крихкими перешкодами на кшталт скла, але й чимось стійкішим і міцнішим — пластиком, гіпсокартоном, фанером, тонкими дошками.
Загалом, викидний ніж 170177 — це погляд на те, яким має бути сучасний викидний ніж. Стильний, безвідмовний. Справжній must have для шанувальників добрих залоз, одним тільки різновидом здатний відлякати шанувальників «проконсультуватися» в темному перевулку. А вже хижий клац фронтально викидного клинка здатний остудити будь-які гарячі голови, без застосування ножа за прямим призначенням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Товщина леза | 2.6 мм |
| Ширина леза | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Викидний |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 140 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Матеріал чохла | Тканина |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Поверхня леза | Paint, Satin Finish |
| Твердість сталі | 57-58 |
| Тип замка | автомат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 232 ₴







