
Ніж викидний 170175
1 232 ₴
- В наявності
- Код: 170175
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам х.о. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менше 90 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Товщина леза | 2.9 мм |
| Ширина леза | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Викидний |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 140 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Матеріал чохла | Тканина |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Поверхня леза | Ti-Ni(Titanium Nitride) |
| Твердість сталі | 57-58 |
| Тип замка | автомат |
| Товщина колодки | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 232 ₴







