
Ніж нескладний 16853 B
387 ₴
- В наявності
- Код: 16853-B
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж 16853 належить до одного з найвідоміших типів ножів — керамбітів. Його незвичайну форму та специфічну конструкцію не сплутати ні з чим:
• Клинок увігнутої геометрії, щось середнє між серпом і кігтем. Зроблений із м'якої, але практичної 420 сталі, яку можна легко заточити та підручними засобами.
• Захоплива ручка особливої анатомічної форми з трьома підпальцевими виїмками.
• Ручка закінчується кільцем із виступом, яке використовується як «skull crusher» і для поліпшення надійності хвату. Що за звичайного, що за зворотного хвату в це кільце можна прочепити палець, після чого виронити ніж або вибити його з рук стає важко.
Також керамбіт 16853 укомплектований спеціальними піхвами з пластику з можливістю шийного носіння.
Ніж-керамбіт 16853 припаде до душі прихильникам незвичайних і харизматичних клинків, а також шанувальникам гри CS GO, оскільки він є в арсеналі цього шутера.
Ніж 16853 не потрапляє в категорію холодної зброї й не вимагає жодної дозвільної документації під час купівлі та зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 3.7 мм |
| Ширина леза | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Нескладний |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 120 мм |
| Марка стали | 420 |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 185 мм |
| Поверхня леза | Black Oxide |
| Твердість сталі | 52-55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387 ₴




