
Ніж викидний S-25
1 126 ₴
- В наявності
- Код: S-25
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
До цього ножа підходить ЧЕХОЛ-XL (КОРИЧН) — A НА КНОПКІ або ЧОХОЛ-XL (ЧОРН) — А НА КНОПКЕ-2
Викидний ніж S-25 з боковим викидом клинка — є поєднанням витонченості та функціональності. Сталь списоподібного клинка — 8Cr13MoV. Твердість 58-59 HRC.
Від кінчика до середини клинка по обуху тягнеться фальшшлезовитість — така конструктивна особливість є відсиланням до лінії таких клинків, що ведуть свій початок від стилетів. Є на клинку та виступи-ріжки, що відіграють роль невеликої гарди та зручних упорів для великого та вказівних пальців під час використання ножа в розкладеному стані.
За надійність фіксації леза відповідає надійний механізм кнопкового замка (button lock). Ніж розкладається й закривається рівно — жодних перекосів леза в рамці ножа. На осі клинка встановлені дві фторопластові шайби.
Кнопка викиду зроблена майже врівень із плоскістю ручки ножа й навіть трохи «притоплена». Це мінімізує випадкові натискання та спрацьовування механізму розкладання. У відкритому стані ніж блокує той самий механізм, що й відкриває його. Під час закриття потрібно теж натискати на кнопку, складаючи клинок вручну.
Колодка ножа складається з металевих плашок матово-сірого кольору зі вставками темного дерева, які завдяки своїй опуклості збільшують зручність посадки ножа в руці.
Ніж чудово справляється з усіма простими роботами. Силові роботи, водночас, звичайно — це явно не його сильна сторона. А з кожними побутовими завданнями — порізати фрукти, розкрити коробку — справляється на добре.
Особливості та переваги ножа S-25:
ніж-автомат із боковим викидом клинка — клинок відкривається практично миттєво під час натискання на кнопку;
стильний дизайн у поєднанні зі зручністю;
компактність розмірів (складеного ножа трохи менш ніж 120 міліметрів).
кліпса, що переставляється прихованого носіння
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Колір | Сірий |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Викидний |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 120 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Поверхня леза | Stonewash |
| Твердість сталі | 58-59 |
| Тип замка | Plunge Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 126 ₴








