Ніж викидний 9096 (Grand Way)
826 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9096
Ніж викидний 9096 (Grand Way)Немає в наявності
826 ₴
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Нумо зізнаватися чесно — більшість фронталок-автоматів — це іграшки для дорослих. Чимало чоловіків люблять просто сидіти в затишному офісному кріслі та клацати відповідною кнопкою на фронтальному викидному ножі, спостерігаючи водночас за хижим вискуванням клинка з корпусу.
Тому основна перевага для таких моделей — це міцність не тільки корпусу, але й надійність самого механізму викиду клинка та кнопки. І ніж 9096 повною мірою відповідає цьому.
У складеному вигляді ніж 9096 дуже компактний і в разі непередбачених обставин — навіть без висунутого леза може бути засобом самооборони. Склобій на кінчику колодки перетворює цей ніж на досить масивну й ефективну явару.
Склобій одночасно є і гайкою, що кріпить кліпсу до корпусу ножа, обидва вони мають отвори під темляк, тож можна експериментувати з різними типами підвісу.
9096 — не просто знахідка для шанувальників чоловічих іграшок, але й дуже технологічний ніж, який може знайти собі місце у вашому EDC-комплекті: він чудово впорається зі розкриттям паковання, заточуванням олівця, стане в пригоді для приготування бутербродів, чищення яблук та інших фруктів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 84 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Викидний |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 131 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Маса, г | 167 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish, Black Oxide |
| Ручна робота | Немає |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Тип замка | автомат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 826 ₴

