
Ніж викидний 9123 K
220 ₴
- В наявності
- Код: 9123-K
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам х.о. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менше 90 мм, товщина леза менше 2.6 мм, відсутність упору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 65 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Викидний |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 85 мм |
| Марка стали | 420 |
| Матеріал рукоятки | Метал, Дерево |
| Наявність кліпси | Немає |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 150 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі | 55-56 |
| Тип замка | Plunge Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴

