Ніж складаний 601-3
Grand Way — своєчасний складаний ніж із клинком із високоякісної неіржавкої сталі, додатково легованої молібденом і ванадієм.
Збалансований склад сталі марки 8Cr13MoV забезпечує тривалу роботу без заточування, гарну стійкість до іржі та високу міцність, а якісне заводське заточування клинка впевнений різ. Ця модель була випущена за проєктом компанії Grandway.
Відео про ножі серії 8Cr13MoV
Клинок ножа утворений плоскими спусками від обуха, що забезпечують чудове глибоке різання та загартований до 59 HRC. Приємну важкість ножу надають сталеві плашки колодки та масивна фурнітура, що скріплює клинок і колодка в єдину жорстку конструкцію. Відкрита конструкція колодки на гвинтах дає змогу легко регулювати ніж, ремонтувати та чистити.
Міцному складаному ножу потрібен надійний замок — це осьовий замок «Axis Lock». Потужний сталевий стрижень впевнено замикає клинок у відкритому положенні, а тугі омегаоподібні пружини забезпечують надійну фіксацію. Накладки на колодці виготовлені з красивого та міцного чорного дерева. Чорне дерево є дуже щільним матеріалом і має високі механічні властивості. Деревина, яка використовується для виготовлення накладок, пройшла спеціальне оброблення та стійка проти вологи, гниття й шкідників. Теплі на морозі та приємні на дотик накладки чудово гармоніюють із темним клинком. Шпіньки на клинку забезпечують відкриття ножа однією рукою, а симетричний дизайн буде однаково зручним і правшам і лівшам. Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою.
Чудова модель зі свіжим дизайном і чудовим різанням.
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам х.о.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-XL (КОРИЧН) —AПревохідна модель зі свіжим дизайном і чудовим різом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 125 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Маса, г | 145 |
| Матеріал рукоятки | Чорне дерево |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Axis Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 032 ₴






