ЗАСТОСУНОК + ПОДАРУНОК
Під час купівлі нескладного ножа 601-4 — у подарунок ФЛЯГА 6Y55-(6OZ)
*Зовнішній вигляд подарунка може відрізнятися від зображення.
Акція діє тільки для троянди.
Ніж складаний 601-4
Grand Way 601-4 — своєчасний складаний ніж із клинком із високоякісної неіржавкої сталі, додатково легованої молібденом і ванадієм.
Збалансований склад сталі марки 8Cr13MoV забезпечує тривалу роботу без заточування, гарну стійкість до іржі та високу міцність, а якісне заводське заточування клинка впевнений різ.
Відео про ножі серії 8Cr13MoV
Клинок ножа утворений плоскими спусками від обуха, що забезпечують чудове глибоке різання й загартований до 59 HRC. Приємну важкість ножу надають сталеві плашки колодки та масивна фурнітура, що скріплює клинок і колодка в єдину жорстку конструкцію. Відкрита конструкція колодки на гвинтах дає змогу легко регулювати ніж, ремонтувати та чистити.
Часто використовуваному ножу потрібен надійний замок — і тут це Axis Lock. Він впевнено закриває клинок у відкритому положенні та забезпечує надійну фіксацію. Шпіньки на клинку дають змогу відкрити ніж однією рукою, а симетричний дизайн буде однаково зручним і правшам і лівшам. Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою.
Накладки колодки виготовлені з композитного матеріалу G 10. Цей міцний композит має довговічність і стійкість до вологи. Колодка приємна на дотик і не ковзає навіть у мокрій руці, забезпечуючи комфортне утримання ножа. Ребриста фактура колодки має елегантне чорно-біле забарвлення, що надає ножу ефекту 3D і неповторного зовнішнього вигляду.
Grand Way 601-4 — чудова модель із цікавим дизайном і чудовим різанням.
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам х.о.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧОХОЛ-XL (КОРИЧН) —AВИЧНА модель зі свіжим дизайном і чудовим різанням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Колір | Білий |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 125 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Маса, г | 172 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Axis Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 204 ₴







