
Датчик Technoline TX105TH (TX105TH)
1 878 ₴
- В наличии
- Код: DAS303387
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Датчик Technoline TX105TH призначений для використання з термогігрометрами Technoline WS7060. Датчик здатний вимірювати температуру і вологість та передавати її на частоті 433.92 МГц на відстань до 60 метрів прямої видимості. Technoline TX105TH може використовуватися як заміна основного датчика метеоприладу.
Метеовиміри:
Зовнішня температура:
- Одиниці виміру: ºС/° F
- Діапазон виміру: від -50°C до +50°C (від -58°F до +122°F)
- Дискретність виміру: 0.1°C
- Точність виміру: +/- 1C°
Зовнішня вологість:
- Одиниці виміру: % RH
- Діапазон виміру: від 20% до 95%
- Дискретність виміру: 1%
- Точність виміру: +/-5%
Характеристики і комплектація:
Сумісний з метеостанціями і термометрами:
- Technoline WS7060
Передача даних:
- Частота передачі даних: 433.92 MHz
- Дальність передачі даних: до 60 м. прямої видимості
Особливості конструкції:
- Червоний світлодіод для індикації подачі сигналу
- Матеріал корпуса: пластик
- Установка: на столі, або на стіні
- Колір корпуса: White (білий)
Живлення:
- Батарейки AAА (LR03) 1.5V х 2 шт
Комплектація:
- Датчик
- Батарейки AАA (R03) 1.5V х 2 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 97х39х20
- Розміри в упаковці, мм: 100х70х53
- Вага без упаковки, кг: 0.035
- Вага в упаковці, кг: 0.048
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Technoline |
| Материал | Пластик |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип питания | Батарейки |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.048 |
| Вес (кг) | 0.035 |
| Габарити (ВхШхГ) | 97х39х20 мм |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 100х70х53 мм |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Дальність передачі даних | 60 м |
| Додаткові характеристики | Червоний світлодіод для індикації подачі сигналу |
| Комплектация | Датчик Батарейки AАA (R03) 1.5V х 2 шт Інструкція українською мовою |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Метеовимірювання | Зовнішня вологість, Зовнішня температура |
| Наявність | В наявності |
| Совместимость | Technoline WS7060 |
| Спосіб встановлення | Настільний, Настінний |
| Тип | Датчик |
| Цвет | Белый |
| Ціна | 1878 |
| Штрихкод | 4029665901053 |
Информация для заказа
- Цена: 1 878 ₴


