
Датчик Technoline TX106 (TX106)
1 272 ₴
- В наличии
- Код: DAS303077
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Датчик Technoline TX106 призначений для використання з метеостанціями і термометрами Technoline WS9130, WS9632, WS9172. Датчик здатний вимірювати температуру та передавати її на частоті 433 МГц на відстань до 60 метрів прямої видимості. Technoline TX106 може використовуватися або як заміна основного датчика метеоприладу, або як додатковий датчик, якщо метеоприлад підтримує роботу з декількома датчиками.
Метеовиміри:
Зовнішня температура:
- Одиниці виміру: ºС/° F
- Діапазон виміру: від -40°C до +70°C (від -40°F до +158°F)
- Дискретність виміру: 0.1°C
- Точність виміру: +/- 1C°
Характеристики і комплектація:
Сумісний з метеостанціями і термометрами:
- Technoline WS9130, WS9632, WS9172
Передача даних:
- Частота передачі даних: 433.92 MHz
- Дальність передачі даних: до 60 м. прямої видимості
Особливості конструкції:
- Червоний світлодіод для індикації подачі сигналу
- Матеріал корпуса: пластик
- Установка: на столі, або на стіні
- Колір корпуса: White (білий)
Живлення:
- Батарейки AА (LR03) 1.5V х 2 шт
Комплектація:
- Датчик
- Батарейки AАA (R03) 1.5V х 2 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 97х39х25
- Розміри в упаковці, мм: 115х49х35
- Вага без упаковки, кг: 0.035
- Вага в упаковці, кг: 0.048
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Technoline |
| Материал | Пластик |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип питания | Батарейки |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.048 |
| Вес (кг) | 0.035 |
| Габарити (ВхШхГ) | 97х39х25 мм |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 115х49х35 мм |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Дальність передачі даних | 60 м |
| Додаткові характеристики | Червоний світлодіод для індикації подачі сигналу |
| Комплектация | Датчик<br /> Батарейки AАA (R03) 1.5V х 2 шт<br /> Інструкція українською мовою |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Метеовимірювання | Зовнішня температура |
| Наявність | В наявності |
| Совместимость | Technoline WS9130, WS9632, WS9172 |
| Спосіб встановлення | Настільний, Настінний |
| Тип | Датчик |
| Цвет | Белый |
| Ціна | 1272 |
| Штрихкод | 4029665911069 |
Информация для заказа
- Цена: 1 272 ₴

