
Нож охотничий 2289 LP - BLACK-G (Grand Way)
1 429 ₴
- В наличии
- Код: 2289-LP---BLACK-G
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж мисливський 2289LP – BLACK
Grand Way 2289LP – фіксований мисливський ніж із 130 мм клинком зі сталі 440С та класичним набірним руків’ям з дерева та шкіри. Дана модель відноситься до Elite Series, а значить відрізняється високою якістю матеріалів та виготовлення. Grand Way 2289LP – це поєднання солідного дизайну та високих робочих характеристик.
КлинокКлинок ножа має значну довжину – 130 мм. Товщина клинка у 2,6 мм є оптимальною. Вона гарантує ножу міцність і при цьому не заважатиме різу (як це буває із занадто товстими "ломами"). Обух і лезо на більшому протязі прямі і тільки біля вістря лінії клинка утворюють легкий Drop Point (щоб дати змогу дещо акцентувати укол). Спуски увігнуті, приблизно від середини клинка. Є добре помітний дол.Такі великі клинки досить простої форми є, мабуть, найбільш універсальними. Вони допоможуть вам впоратися з найрізноманітнішими завданнями та вийти переможцем із будь-якої ситуації!СтальСталь з якої виготовлений ніж – нержавіючий сплав 440С. У цієї нержавійки багата та заслужена історія. Вона була розроблена в середині ХХ століття і продовжує активно використовуватися досі. У списку переваг 440С знаходяться:
Відмінне співвідношення ціни та якості.
Корозійна стійкість.
Міцність.
Простота заточування.
Руків'яРуків'я у ножа набірне зі шкіри та дерева. У ного надзвичайно зручна форма. Органічні матеріали дуже приємні на вигляд і на дотик, вони не примерзають до долоней у мороз і не розжарюються на спеці. Такі незаперечні плюси гарантували їм нев'янучу популярність на протязі тисячоліть.КомплектаціяУ комплекті з ножем продаються міцні піхви із щільної тканини на кшталт кордури. Шльовка у піхв досить велика, вона дозволяє підвісіти ніж навіть на досить широкий ремінь.Весь комплект упакований у красиву картонну коробку. Якщо ви збираєтеся купити цей мисливський ніж на подарунок, можете презентувати його прямо в цій упаковці. Виглядає вона гідно та привабливо.Ну а якщо ви хочете купити мисливський ніж Grand Way 2289 LP для себе, то ви точно не пошкодуєте. Ніж справді класний.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 130 мм |
| Толщина лезвия | 2.6 мм |
| Ширина лезвия | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Мисливський |
| Вид упаковки | кольорова картонна коробка |
| Длина рукояти | 130 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Материал чехла | Тканина |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 260 мм |
| Поверхность лезвия | Mirror Polish |
| Твердость стали | 57-58 |
| Толщина рукояти | 21 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 429 ₴





