
Нож охотничий 1604 (Grand Way)
669 ₴
- В наличии
- Код: 1604
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мисливський ніж 1604
1604 – фіксований мисливський ніж від Grand Way.
Перевагами даної моделі є:
гарний, солідний зовнішній вигляд;
проста та надійна конструкція;
великий клинок, довжиною 140 мм із нержавіючої сталі марки 420;
міцне, зручне руків`я із якісної деревини.
Клинок
Мисливський ніж Grand Way 1604 має клинок drop point з легким пониженням обуха. Довжина клинка 140 мм,товщина – 2,3 мм. Ширина леза – 36,5 мм. На обуху клинка розташована чіпка насічка у яку зручно упертися великим пальцем та дещо посилити різ.
Завдяки цікавій формі клинка ніж виглядає привабливо і оригінально. Grand Way 1604 буде однаково зручний для того, щоби і колоти, і різати. Оптимальна товщина клинка робить ніж дуже гарним різаком та, крім того, надає йому змогу офіційно залишатись хозяйсько-побутовим інструментом не дивлячись на велику довжину.
Сталь
Клинок виготовлений із нержавіючої сталі марки 420, яка відзначається багатою історією і широко застосовується у виробництві ножів. Однією з головних переваг цього сплаву є його виняткова стійкість до корозії. Завдяки цій властивості, нержавіюча сталь 420 часто використовується для виготовлення дайверських та туристичних ножів. Для мисливського ножа, який часто перебуває в умовах високої вологості та контактує з біологічними рідинами, ці характеристики теж є надзвичайно важливими.
Руків`я
Руків'я ножа має об'ємну форму, яка чудово заповнює долоню і забезпечує надійний хват. Ергономічний дизайн гарантує, що навіть при значних навантаженнях руків'я не буде провертатися в руці і не спричинятиме дискомфорту.
На тильній частині руків'я є отвір для темляка.
Деревина, що використовується для виготовлення руків'я, не лише має привабливий вигляд, але й приємна на дотик. Вона не охолоджується на морозі і не нагрівається в спеку.
Сталевий хвостовик проходить по всій довжині руків'я, що забезпечує максимальну міцність конструкції. Такий тип конструкції, відомий як "фултанг" (full tang), є найміцнішим серед усіх варіантів.
Комплектація
До ножа додаються міцні піхви з кордури. Широка шльовка дозволяє зручно підвісити їх навіть на широкий ремінь брюк.
Мисливський ніж Grand Way 1604 вирізняється привабливим дизайном і високою якістю виконання. Ніж виготовлений зі смаком і з урахуванням практичних вимог.
Придбавши цей мисливський ніж для себе чи на подарунок близькій людині, ви безсумнівно залишитесь задоволеними!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 140 мм |
| Толщина лезвия | 2.3 мм |
| Ширина лезвия | 36.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Мисливський |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 140 мм |
| Марка стали | 420 |
| Материал чехла | Кордура |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 260 мм |
| Поверхность лезвия | Mirror Polish |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 57-58 |
| Толщина рукояти | 23.200000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 669 ₴






