
Нож метательный 3508 B (Grand Way)
268 ₴
- В наличии
- Код: 3508-B
- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
Дизайн і технічні характеристики роблять метальний ніж Grand Way 3508 B - універсальним метальним снарядом. Метальний ніж 3508 B - це поєднання практичності, витонченості та зручності використання
Клинок ножа виготовлений з нержавіючої 420 сталі, яка не боїться іржі, без зусиль точиться і правиться. Це особливо актуально під час частих тренувань з метання, коли клинок не завжди прилітає точно в мішень, і отримує пошкодження, які вимагають усунення. Також ніж прикрашений і додатково захищений покриттям чорного кольору.
Форми ножа - класичні, що буде вельми зручно новачкам: все звично, без зайвої екзотики і специфічності, яка часто властива метальним моделям.
Ніж може використовуватися і за прямим призначенням або як допоміжний, замінюючи основний ніж. За своїми характеристиками ніж 3508 B підходить для кидків у різні типи мішеней, він стабільний у польоті та може використовуватися для метання на різних дистанціях.
Рукоятка - металева, по суті, це хвостовик ножа, який пристосований для утримання в руці, для чого він і обмотаний паракордом чорного кольору. Ніж укомплектований піхвами з кордури, зручними для його транспортування, зберігання і підвішування на пояс, щоб він завжди був під рукою.
ВИД НОЖА: СПЕЦІАЛЬНИЙ
ЗАГАЛЬНА ДОВЖИНА, ММ: 250
ДОВЖИНА ЛЕЗА, ММ: 120
ДОВЖИНА РУКОЯТІ, ММ: 130
ТОВЩИНА ЛЕЗА, ММ: 3
ШИРИНА ЛЕЗА, ММ: 33
МАРКА СТАЛІ: 420
ТВЕРДІСТЬ СТАЛІ, HRC: 52-55
ПОВЕРХНЯ ЛЕЗА: BLACK OXIDE
МАТЕРІАЛ РУКОЯТКИ: ШНУР, МЕТАЛ
МАТЕРІАЛ ЧОХЛА: КОРДУРА
МАСА, Г: 123
ВИД УПАКОВКИ: КОЛЬОРОВА КАРТОННА КОРОБКА
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Металл |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 120 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Ширина лезвия | 33 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Спеціальний |
| Вид упаковки | кольорова картонна коробка |
| Длина рукояти | 130 мм |
| Марка стали | 420 |
| Материал чехла | Кордура |
| Общая длина | 250 мм |
| Поверхность лезвия | Black Oxide |
| Твердость стали | 52-55 |
- Цена: 268 ₴


