Мисливський ніж FB 953-G
FB 953-G – фіксований мисливський ніж від Grand Way.
Перевагами даної моделі є:
гарний, солідний зовнішній вигляд;
великий клинок, довжиною 144 мм із нержавіючої сталі марки 420;
міцна, зручна рукоять із якісної деревини.
Клинок
Великий клинок, що здатний добре різати – головна перевага будь-якого мисливського ножа. Клинок Grand Way FB 953-G має клинок drop pointз прямими спусками від обуха. Довжина клинка 144 мм,товщина в обусі 2,8 мм. Ширина леза – 30 мм. Довга неприривна ріжуча кромка та спуски від обуха роблять цей ніж гарним різаком. Якщо вам потрібний клинок, який, перш за все, буде добре різати, вам потрібен саме FB 953-G.
Сталь
Клинок виготовлений із нержавіючої сталі марки 420. Цей сплав має багату історію та є доволі поширеним ножовим матеріалом. Однією з головних переваг цієї сталі є її виключно висока корозійна стійкість. Тому, наприклад, з нержавійки марки 420 часто роблять ножі для дайверів. Для мисливського ножа, що часто перебуває у умовах з підвищеною вологістю та постійно контактує з біологічними рідинами, такі якості також дуже корисні.
Рукоять
У ножа об'ємнарукоять, що добре заповнює долоню. Вона надійно лежить у руці. Завдяки овальному перерізу навіть при серйозних навантаженнях рукоять не буде намагаєтись повернутись в руці і не викликатиме відчуття дискомфорту.
Деревина у якості матеріалу рукояті є не тільки красивим, але й приємним на дотик матеріалом. Воно не остигає на морозі, не розжарюється в спеку, має приємний для ока багатий колір та малюнок і чудово гармонує з декорованим прибором ножа.
Комплектація
У комплекті з ножем ідуть міцні піхви із шкіри високої якості. Широка шльовка дозволяє підвісити їх навіть на дуже широкий ремінь брюк.
Мисливський ніж Grand Way FB 953-G відрізняється солідними класичними формами та якісним виконанням. Ця модель зроблена з великим смаком і розумінням практичних вимог до мисливського ножа.
Якщо ви вирішите купити цей мисливський ніж собі або на подарунок близькій людині, ви безперечно залишитесь задоволеними!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 144 мм |
| Толщина лезвия | 2.8 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Мисливський |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 118 мм |
| Марка стали | 420 |
| Материал чехла | Шкіра високої якості |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 262 мм |
| Поверхность лезвия | Paint |
| Твердость стали | 52-55 |
Информация для заказа
- Цена: 1 119 ₴








