
Нож нескладной 2787 UBQ-G (Grand Way)
1 302 ₴
- В наличии
- Код: 2787-UBQ-G
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж нескладаний Grand Way 2787 UBQ-G
Ніж 2791 UBQ-G – це нескладнаний ніж у тактичному стилі. Його клинок виготовлений із нержавіючої сталі марки 440С. Лезо з цієї сталі довго залишається гострим, а також добре чинить опір корозії. Якісну сталь додатково доповнює покриття «Black Stonewash», яке надає лезу противідблискових властивостей та приховує подряпини та інші сліди використання.Клинок ножа має профіль американський танто, чому ніж в цілому сильно нагадує ножі від Ліна Томпсона. Більше дізнатись про ножі типу американський танто можна із статті у нашому блозі. Руків'я ножа виготовлене із зносостійкого еластомеру, який не боїться вологи та є доволі зносостійким матеріалом.Сама форма руків'я зручна для різних варіантів хвату та не дасть ножу вислизнути з долоні, навіть коли ви будете прикладати значні зусилля під час роботи ножем.Загалом ніж 2787 UBQ-G – це надійний ніж у тактичному стилі, який підійде самого серйозного використання.
У комплекті шкіряний чохол високої якостіЯкщо ви бажаете купити подібний ніж з більш традиційним лезом, рекомендуємо вам ножі 2828 UB та 24099 які не менш заслуговують вашої уваги.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Резина |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 153 мм |
| Толщина лезвия | 4.4 мм |
| Ширина лезвия | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладний |
| Вид упаковки | кольорова картонна коробка |
| Длина рукояти | 120 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Материал чехла | Шкіра високої якості |
| Общая длина | 275 мм |
| Поверхность лезвия | Black Stonewash |
| Твердость стали | 57-58 |
Информация для заказа
- Цена: 1 302 ₴








