Ніж нескладаний 031 VWP-G
Ніж нескладаний 031 VWP-G можна віднести до типу, який прийнято називати Dagger Knife він має лезо з двобічним заточування зроблене з нержавіючої сталі 440С та довжиною 146 мм. Клинок має товщину 2,4 мм, а тому згідно з «Методикою криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих з нею виробів» ніж Grand Way 031 VWP-G не має бути віднесений до холодної зброї.Клинок такого типу більш за все пристосований для того щоби точно та потужно колоти, але різати він буде також цілком добре.Руків'я ножа виготовлене з темної деревини та має гарду та навершя з полірованої сталі. Ніж буде надійно лежати в вашій руці, ви можете не хвилюватись що ваша долоня зісковзне на лезо під час активних рухів. У комплекті з ножем продаються надійні піхви зі шкіри високої якості. Велика шльовка дозволяє підвісити піхви навіть на широкий ремінь, а застібка на кнопці надійно фіксує руків'я ножа та не дає йому висковзнути навіть у перевернутому положенні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 146 мм |
| Толщина лезвия | 2 мм |
| Ширина лезвия | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладной |
| Вид упаковки | картонная упаковка |
| Длина рукояти | 122 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Масса, г | 192 |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 268 мм |
| Поверхность лезвия | Mirror Polish |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали, HRC | 57-58 |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴









