
Нож нескладной 1882 UA-G (Grand Way)
1 422 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1882 UA-G
+380 (93) 494-94-60
Lifecellвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж нескладаний 1882 UA-G
Grand Way1882 UA-G – нескладний ніж, виконаний за мотивами легендарної «фінки».
Технічні характеристики та особливості конструкції ножа Grand Way 1882 UA-GКлинок Grand Way 1882UA-G виготовляється з нержавіючої сталі 420. Ця сталь добре відома здатністю чудово творити опір корозії.Форма клинка багато в чому повторює клинок історичних прообразів цього ножа – фінки НКВС та ножа Понтуса Хольмберга. Довжина клинка 140 мм, форма – clip point (та сама «щучка»), спуски увігнуті, є доли.
Товщина клинка – 2.2 мм, що дозволяє Grand Way 1882UA-G не бути холодною зброєю згідно із законом України, не дивлячись на наявність великої гарди. Вам не потрібно оформляти жодних документів або реєструвати вашу покупку. Придбати цей ніж так само просто, як і кухонний.Якщо ж вам здасться, що клинок цього ножа дещо «тонкуватий», то ми вам нагадаємо, що, наприклад, товщина клинка радянського «Ножа розвідника» НР-40 – 2,6 мм. Це дуже близько до показників Grand Way 1882UA-G і, як бачимо, цього всім вистачало.Рукоять ножа виконана з самого класичного матеріалу – деревини. У комплект поставки ножа входять поясні піхви зі шкіри високої якості.
Кому та для чого варто купити Grand Way 1882UA-G?Якщо ви хочете купити сучасну репліку фінки НКВС (а насправді, шведського мисливського ножа) за розумною ціною, то цей ніж точно для вас. Не забувайте ще й той вагомий плюс, що, на відміну від оригіналу, Grand Way 1882UA-G не «холодний» в Україні!Але, навіть, якщо вам не цікава історія, а потрібен просто добротний туристичний ніж, вам варто звернути свою увагу на Grand Way 1882UA-G. Він досить зручний і оснащений цілком функціональним клинком. Одна з серйозних «фішок» цього ножа – його гарда. Все ж таки, завдяки особливостям українського законодавства, елемент цей у сучасних вітчизняних ножах зустрінеш не так часто. Те, що гарда – елемент вкрай корисний, бо вона значно підвищує безпеку власника ножа, думаємо, довго пояснювати не потрібно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 140 мм |
| Толщина лезвия | 2 мм |
| Ширина лезвия | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладной |
| Вид упаковки | цветная картонная коробка |
| Длина рукояти | 120 мм |
| Марка стали | 420 |
| Масса, г | 190 |
| Материал рукоятки | Металл, Дерево |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 260 мм |
| Поверхность лезвия | Mirror Polish |
| Твердость стали, HRC | 52-55 |
Информация для заказа
- Цена: 1 422 ₴









