
Нож складной VG 002 grey (Grand Way)
2 886 ₴
- В наличии
- Код: Нож-складной-VG-002-grey
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Grand Way VG 002 grey - сучасний складаний EDC ніж з клинком із якісної нержавіючої сталі VG-10
У якості переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із міцної та стійкої нержавіючої сталі VG-10 довго залишається гострим, надає лезу відмінні показники різучості, не боїться корозії;клинок із
ніж має компактні габарити у складеному стані та помірну вагу (177 г);
повністю функціональний клинок довжиною 96 мм закалено до твердості 58-62 HRC;
надійний замок типу Liner Lock;
дизайн ножа відповідає сучасним уявленням про стиль та гарний смак, Grand Way VG 002 grey здатний стати не тільки надійним інструментом, але й актуальним аксесуаром сучасного городянина ;
наявність клипси для посадки ножа на кишеню;
якісні підшипники у осьовому вузлі гарантують плавну та швидку роботи механіки ножа.
Що таке EDC ніж?
Ця назва походить від англійського " Every Day Carry Knife". Так називають сучасні складані ножі, призначені для щоденного носіння. Передбачається, що такий ніж стане таким самим звичним для вас предметом, як мобільний телефон або ключі від квартири.Відповідно, від EDC складаного ножа очікується, що він буде компактним, зручним у носінні та роботі, надійним.Велика увага приділяється і дизайну. Адже це не просто інструмент, це ще й аксесуар. що стане постійною частиною образу власника.
Особливості та переваги нержавіючої сталі VG-10
VG-10 - надійна та стійка до плям нержавіюча сталь. Широко використовується в японських кухонних ножах. Популярна і у західних компаній. Особливості структури цієї сталі дозволяють їй після якісної термообробки досягати твердості у 60-61HRC. Деякі виробники доводять твердість до 62HRC. VG-10 потребує мінімального догляду, і добре уникає корозії. Без особливих проблем заточується. Дозволяє доводити ріжучу кромку до дзеркального блиску. Довго зберігає гостроту та гарантує клинку виключно високу якість різання. Не дарма цю сталь так полюбляють японські професійні кухарі!Але, треба розуміти, що висока твердість вимагає і дбайливого поводження з ножем. Краще уникати ударів леза ножа о тверді предмети. Деякі власники переточують ножі з VG-10 на більші кути, щоби лезо було не таким тонким та більш стійким до механічних пошкоджень. Хоча, звісно, при цьому лезо стає менш різучим. Все це вже можна віднести до особливостей власного смаку окремих користувачів. Бо, як би там не було, VG-10 має дуже вдалий комплекс характеристик, який і робить цю сталь дуже популярною у ножовій промисловості.До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-XXL (чёрн) -A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | G10 |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 96 мм |
| Толщина лезвия | 3.8 мм |
| Ширина лезвия | 30.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 132 мм |
| Марка стали | VG-10 |
| Наличие клипсы | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Общая длина | 228 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Твердость стали | 58-62 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 16 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 886 ₴






