
Нож выкидной 3091 (Grand Way)
1 267 ₴
- В наличии
- Код: 3091
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Grand Way 3091
3091 – ніж із бічним викидом клинка від Grand Way.Треба відзначити, що Grand Way 3091 – ніж дуже цікавий та харизматичний. Цікавим у цьому ножі є буквально усе. Тут і класичний дизайн: дерев’яні накладки руків’я, металеві больстер та навершя. І великий (101 мм у довжину та 2,7 мм у товщину) клинок – “щучка” (clip point) з якісної нержавіючої сталі 440 С. І добре помітна гарда (упор для долоні). Ця стильна “викидушка” виглядає як такий собі автоматичний кинджал. І це дуже й дуже приваблює. Все ж ножі з гардою на нашому ринку не дуже поширені. Але гарда - дуже важиливий та корисний елемент конструкції, що помітно підвищує безпеку користування ножем.На відміну від більшості класичних складаних ножів, Grand Way 3091 є повним автоматом, тому легко та швидко розкривається однією рукою.І ось тут ми переходимо ще до однієї цікавої особливості ножа. Пружинний механізм Grand Way 3091 приводиться у роботу не натиском на кнопку або важіль-”прапорець”. Щоби розкрити цей ніж треба натиснути на один з квілонів (дужок) гарди. Це дуже незвично, оригінально та цікаво.
У металевому наверші ножа розташований темлячний отвір. Наявність темляка ще більше підвищуватиме зручність та безпечність користування автоматичним складаним ножем Grand Way 3091.В комплекті з викидним ножем поставляється надійний чохол з кордури. Завдяки цьому ви можете не класти Grand Way 3091 у кишеню (щоби потім шукати, куди він там завалився), а зручно та безпечно носити його на поясі.Якщо вам подобаються класичні ножі з боковим викидом клинка Grand Way 3091 точно не залишить вас байдужим. Такий оригінальний ніж зустрінеш не часто!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 101 мм |
| Толщина лезвия | 2.6 мм |
| Ширина лезвия | 21.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Викидний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 127 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Материал рукоятки | Метал, Дерево |
| Материал чехла | Кордура |
| Наличие клипсы | Нет |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 228 мм |
| Поверхность лезвия | Mirror Polish |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 57-58 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 16 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 267 ₴







