
Нож выкидной 1316 (Grand Way)
915 ₴
- В наличии
- Код: 1316
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж викидний 1316
1316 – ніж із бічним викидом клинка від Grand Way. Механізм викидання клинка – прапорцевого типу. Власнику ножа достатньо натиснути на важіль-”прапорець” на бічній частині руків’я і пружинний механізм сам миттєво приведе клинок у робочий стан. Саме завдяки цій швидкій та ефектній роботі механізму викидні ножі і стали такими популярними.Візуально викидний ніж 1316 дещо нагадує автоматичний італійський стилет (хоча і не є одним з них). Особливо кидається у вічі клинок, дуже схожий на клинки саме італійських стилетів. Тобто краще за все такий ніж буде колоти. Хоча і різати ним теж можна.Ще однією цікавою рисою цього ножа є великий склобій на наверші руків’я.
Також треба відмітити наявність стильної "скелетної" кліпси, що доможе закріпити ніж на кармані. Це дуже зручно та практично.В цілому можна сказати, що ніж 1316 має деякий агресивний гангстерський шик. Якщо вам подобаються подібні речі, ніж 1316 не залишить вас байдужим.Клинок ножа виготовлений з нержавіючої сталі 420, дуже популярної у ножовій індустрії. Ножі з неї виходять недорогі але цілком функціональні. Одним з найбільших їх плюсів є просто феноменальна стійкість до корозії. Якщо ви хочете купити недорогий, але компактний, легкий та зручний викидний ніж для повсякденного використання, Grand Way 1316 вам точно підійде.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 93 мм |
| Толщина лезвия | 2.8 мм |
| Ширина лезвия | 20.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Викидний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 134 мм |
| Марка стали | 420 |
| Материал рукоятки | Метал, Дерево |
| Материал чехла | Кордура |
| Наличие клипсы | Да |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 227 мм |
| Поверхность лезвия | Paint, Satin Finish |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 52-55 |
| Тип замка | Button Lock |
| Толщина рукояти | 17 мм |
Информация для заказа
- Цена: 915 ₴








