
Нож нескладной WK 06272 (Grand Way)
2 323 ₴
- В наличии
- Код: WK-06272
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж нескладний Grand Way WK 06272
Grand Way WK 06272 – надійний ніж для екстремальних походів та бушкрафту
Що таке бушкрафт?
Бушкрафт – мистецтво тривалого перебування в умовах дикого середовища із застосуванням мінімуму екіпірування. Причому, маеться на увазі не виживання, а саме максимально повноцінне життя.
Звичайно, без набору необхідних інструментів тут не обійтися. Надійний, міцний ніж – один із таких інструментів.
Ніж для бушкрафта має бути не тільки міцним, але й простим в обслуговуванні та зручним у роботі. Одна з головних вимог до таких ножів – максимальна універсальність та придатність до найсерйознішої роботи.
Характеристики та особливості конструкції Grand Way WK 06272
Grand Way WK 06272 – дуже серйозний похідний ніж. При загальній довжині 239 мм (з них – 120 на клинок) і товщині обуха 5 мм, це, безумовно, інструмент, на який можна покластися в найскладніших ситуаціях. Ніж має клинок типу Drop Point з прямими спусками від обуха. Кінчик клинка – міцний і досить гострий.
Що стосується сталі, з якої виготовлений ніж, то це 8Cr14MoV – надійна та якісна нержавіюча сталь, яка вимагає мінімального обслуговування в польових умовах. Вона відмінно чинить опір корозії і дозволяє лезу ножа довго залишатися гострим навіть в умовах активної експлуатації.
Обух клинка має гострі грані, що придатні для висікання іскор з кресала. Ніж відмінно покаже себе як при заготівлі деревини для багаття, так і при будівельних роботах по табору. Ним без проблем можна обробити будь-яку дичину чи рибу. Розкрити будь-який пакунок, ящик чи бляшанку. Дивлячись на Grand Way WK 06272, важко собі уявити, що він не впорається з чимось із цього списку стандартних завдань. Руків'я ножа – фултанг з накладками з G10. Текстура накладок дає достатнє зчеплення з долонею. При цьому сама форма руків'я дозволяє активно працювати ножем, не втомлюючи і не наминаючи руку.
Зручність носіння такого немаленького ножа – питання теж не пусте. З цієї причини, в комплекті з Grand Way WK 06272 йдуть сучасні практичні піхви з кайдекса.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | G10 |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 120 мм |
| Толщина лезвия | 5 мм |
| Ширина лезвия | 29.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 119 мм |
| Марка стали | 8Cr14MoV |
| Материал чехла | Kydex |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 239 мм |
| Поверхность лезвия | Stonewash |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 58-59 |
| Толщина рукояти | 178 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 323 ₴









