
Нож складной WK 06204 (Grand Way)
1 042 ₴
- В наличии
- Код: WK-06204
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Нож складной WK 06204
У якості переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із міцної та стійкої нержавіючої сталі 8Cr13MoV довго залишається гострим та не боїться корозії;
компактні габарити у складеному стані;
повністю функціональний клинок довжиною 87 мм має форму Drop Point, він однаково добре буде і колоти, і різати;
надійний замок типу Liner Lock;
вдалий дизайн;
стильні зносостійкі карбонові накладки рукояті;
наявність tip up кліпси для посадки ножа на кишеню;
доступну ціну.
З одного боку WK 06204 – легкий та витончений міський складаний ніж у дусі свого побратима WK 06203. З іншого – не можна не відзначити наявність розвинених упорів на рукояті та клинка типу американський танто.
Клинок американський танто гідний окремої розмови, для якої ми запрошуємо вас до нашого блогу. Тут же відзначимо, що окремої згадки варта висока проникаюча здатність таких клинків при уколі. Ну а упори на рукояті підвищують надійність хвата та додатково фіксують долоню, не дають їй зісковзнути на лезо під час роботи. Чіпкість хвату додатково підвищується ребристою текстурою накладок. У темлячний отвір можна протягнути темляк і тим самим підвищити безпеку і надійність хвата ще вище.
За всієї цієї функціональності ніж є відмінним сучасним міським ножем. Легким, красивим та зручним. Якщо вам потрібний зручний кишеньковий міський різак з деякими "не документованими здібностями", WK 06204 – вам чудово підійде.
Ну а як альтернативу пропонуємо поглянути і на WK 06203. Все ж таки, наявність вибору – справа хороша.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-XL (КОРИЧН) -A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Алюминий |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 93 мм |
| Толщина лезвия | 3.3 мм |
| Ширина лезвия | 27.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 123 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Общая длина | 216 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish, Black Stonewash |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 14.600000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 042 ₴







