
Нож складной WK 06203 (Grand Way)
1 042 ₴
- В наличии
- Код: WK-06203
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 06203
У якості переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із міцної та стійкої нержавіючої сталі 8Cr13MoV довго залишається гострим та не боїться корозії;
компактні габарити у складеному стані;
повністю функціональний клинок довжиною 87 мм має форму Drop Point, він однаково добре буде і колоти, і різати;
надійний замок типу Liner Lock;
вдалий дизайн;
стильні зносостійкі карбонові накладки рукояті;
наявність tip up кліпси для посадки ножа на кишеню;
доступна ціна.
WK 06203 – легкий складаний ніж, який чудово підійде для щоденного носіння в місті. Завдяки застосуванню алюмінію ніж вийшов легким і дуже красивим.Мала вага та привабливий дизайн – дійсно важливі переваги цієї моделі. Самі обриси ножа плавні та витончені. І клинок і руків’я виконані з великим смаком і чудово поєднуються один з одним.Клинок має перехідну форму між drop point і spear point, що надає обрисам ножа ще більшої стрімкості. Звичайно ж, таким клином особливо зручно точно колоти і проколювати. Але й різати він буде дуже добре.Звичайно, при використанні суцільнометалевого руків’я варто пам'ятати, що метал (особливо алюміній) здатний остигати на холоді і розжарюватися від жару. Але для міського ножа ця особливість не така вже й страшна. Зате легкість, міцність та краса ножа є чудовою компенсацією цього незначного недоліку.Якщо ви хочете купити легкий і красивий складаний ніж для носіння в місті WK 06203 – для вас!
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-XL (ЧЁРН) - A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Алюминий |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 93 мм |
| Толщина лезвия | 3.3 мм |
| Ширина лезвия | 26.7 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 123 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 216 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish, Black Stonewash |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 14.300000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 042 ₴







