
Нож складной WK 06197 (карбон) (Grand Way)
986 ₴
- В наличии
- Код: WK-06197-(карбон)
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 06197 (карбон)
У якості переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із міцної та стійкої нержавіючої сталі 8Cr13MoV довго залишається гострим та не боїться корозії;
компактні габарити у складеному стані;
повністю функціональний клинок довжиною 90 мм має форму Drop Point, він однаково добре буде і колоти, і різати;
надійний замок типу Liner Lock;
вдалий дизайн;
стильні зносостійкі карбонові накладки рукояті;
наявність tip up кліпси для посадки ножа на кишеню;
отвір під темляк;
доступну ціну.
Grand Way WK 06197 (карбон) – досить оригінальний EDC ніж. Його широкий клинок дроп пойнт робить ніж максимально універсальним. Таким ножем можна не тільки упаковку розкрити або мотузку перерізати, але й переробити масу різних справ.Клинок виготовлений з добротної нержавіючої сталі 8Cr13MoV і має товщину 3,2 мм, що ще більше підвищує його практичність та функціональність.Спосіб розкриття клинка продубльований – це фліппер або шпеньки-зачепи на вибір. Ніж легко відкривається однією рукою.Зворотній скіс обуха дозволяє додатково упертися великим пальцем і тим самим посилити різ.Руків’я має ергономічні вирізи. Накладки виконані з карбону і не тільки міцні, але значною мірою прикрашають ніж загалом.Підводячи підсумки можна сказати, що складаний ніж WK 06197 (карбон) має досить цікавий, оригінальний дизайн і зібрав безліч актуальних технічних рішень, що підвищують його ефективність. Якщо вам потрібен хороший складаний ніж на кожен день, подобаються ергономічні рукояті та карбон, цей ніж – те, що вам потрібно.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-XL (КОРИЧН) -A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Карбон |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 90 мм |
| Толщина лезвия | 3.2 мм |
| Ширина лезвия | 33.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 120 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 210 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 13.800000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 986 ₴







