
Нож складной WK 06195 (карбон) (Grand Way)
986 ₴
- В наличии
- Код: WK-06195-(карбон)
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 06195
Grand Way WK 06195 – якісний складаний ніж для щоденного використанняУ якості переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із міцної та стійкої нержавіючої сталі 8Cr13MoV довго залишається гострим та не боїться корозії;
компактні габарити у складеному стані;
повністю функціональний клинок довжиною 87 мм має форму Drop Point, він однаково добре буде і колоти, і різати;
надійний замок типу Liner Lock;
вдалий дизайн;
стильні зносостійкі карбонові накладки рукояті;
наявність tip up кліпси для посадки ножа на кишеню;
доступну ціну.
Grand Way WK 06195 – сучасний складаний ніж для повсякденного використання
Як і належить правильному EDC ножу, він зручний, легкий і компактний.
Завдяки кліпсі ніж без будь-яких незручностей "оселиться" на вашій кишені і постійно буде у вас під рукою.
Універсальний клинок з нержавіючої сталі 8Cr13MoV не боїться корозії і довго залишається гострим.
Завдяки важелю фліппера ніж легко і швидко розкривається однією рукою, а пружина замку Liner Lock не дає йому скластися під час роботи.
Все це – добре відомі та перевірені практикою технічні рішення. Наявність всіх цих елементів у сучасному складаному ножі є тим необхідним мінімумом, що робить ніж адекватним реаліям та придатним до щоденного застосування.
Але крім функціональної практичності та зручності є ще щось, що для ножа мешканця великого міста не менш важливо. Це – дизайн. Стиль. Те, як ніж виглядає.
І з цим у складаного ножа Grand Way WK 06195 теж все гаразд. Вдале поєднання Black Stonewash та Satin Finish вигідно підкреслює витончену геометрію клинка. Ну а накладки з карбону ще нещодавно можна було зустріти тільки в дорогих топових моделях складаних ножів. Тут же карбон застосований дуже доречно та зі смаком. Ніж дійсно виглядає красиво та сучасно. Його дизайн тішить око. Якість збирання ножа і робота його механіки теж неодноразово піднімуть вам настрій.
Подобається карбон? Чи подобається сучасний міський стиль? Тоді тут, власне, і розмірковувати нема чого. Треба брати. Дешевше за такої якості явно не знайти.
Grand Way WK 06182 – це дуже вдала модель складаного ножа для щоденного використання. Продуманий сучасний дизайн та якісна сталь 8Cr14MoV роблять цей ніж дуже гарною покупкою.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН)-B НА КНОПКЕ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Карбон |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 87 мм |
| Толщина лезвия | 3.5 мм |
| Ширина лезвия | 24.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 120 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 207 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish, Black Stonewash |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 13 мм |
Информация для заказа
- Цена: 986 ₴







