
Нож складной WK 06175 (Grand Way)
408 ₴
- В наличии
- Код: WK-06175
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Grand Way WK 06175 – недорогий складаний EDC ніж
У якості переваг даної моделі можна перерахувати:
клинок із міцної та невибагливої нержавіючої сталі 5Cr15MoV;
невелика вага – 117 г;
компактні габарити у складеному стані (довжина – приблизно 99 мм);
повністю функціональний клинок довжиною 71 мм;
надійний замок Frame Lock;
зручна кліпса для посадки на кишеню;
сучасний дизайн;
стійке красиве покриття Ti-Ni (Titanium Nitride);
доступна ціна.
Якщо вам потрібен компактний та легкий складаний ніж для вирішення повсякденних задач, купіть Grand Way WK 06175 та просто використовуйте його, коли знадобиться. Це саме те, для чого він створений.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН) -B
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Металл |
| Материал чехла | Кожа |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 71 мм |
| Толщина лезвия | 2.8 мм |
| Ширина лезвия | 26.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 99 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 170 мм |
| Поверхность лезвия | Ti-Ni(Titanium Nitride) |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 54-56 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 9 мм |
Информация для заказа
- Цена: 408 ₴







