
Нож выкидной 7008 XN (Grand Way)
620 ₴
- В наличии
- Код: 7008-XN
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж викидний 7008 XN
7008 XN – ніж із бічним викидом клинка від Grand Way.Власнику достатньо натиснути бічну кнопку на рукояті та пружинний механізм сам миттєво приведе ніж у робочий стан. Саме завдяки цій якості викидні ножі придбали свою репутацію практичних, зручних і при цьому ефектних пристроїв.Крім зручності та швидкості приведення в робоче положення, викидний ніж 7008 XN відрізняється легкістю та компактністю. При загальній довжині 195 мм маса ножа складає всього 86 грам! Тобто ніж майже невагомий. Ну і, як штрих, що доповнює загальну ідею, висока і жорстка кліпса дозволяє надійно зафіксувати ніж і зробити його фактично не видимим на кишені. Саме такий зручний, легкий та швидкий різачок найкраще підходить для повсякденного використання у місті. Інакше кажучи, EDC ніж з 7008 XN вийде просто відмінний!Руків'я ножа складається з двох алюмінієвих лайнерів, скріплених між собою бонками. В цілому, конструкція рукояті жорстка, надійна і має достатню товщину для зручності утримання в долоні.Клинок виготовлений із сталі 440С, дуже популярної у ножовій індустрії нержавіючої сталі. Ножі з неї виходять недорогі але насправді функціональні. Вони довго залишаються гострими та не іржавіють.Фіксуючий механізм типу button lock – простий, надійний і, можна сказати, традиційний для такого типу ножів.При всьому зазначеному вище ніж 7008 XN не є холодною зброєю. Довжина клинка 80 мм, товщина 3,2 мм і відсутність великого упору для руки (гарди) виводять його з цієї категорії.Викидний ніж 7008 XN добре підійде всім хто хоче купити компактний легкий та зручний у застосуванні викидний ніж для повсякденного використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Алюминий |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 80 мм |
| Толщина лезвия | 3.2 мм |
| Ширина лезвия | 25.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Викидний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 115 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 195 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 57-58 |
| Тип замка | Plunge Lock |
| Толщина рукояти | 11.500000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 620 ₴







