
Нож охотничий 1854-2 (Grand Way)
1 042 ₴
- В наличии
- Код: FB-1854-2
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мисливський ніж 1854-2
1854-2 – фіксований мисливський ніж від Grand Way
Перевагами даної моделі є:
гарний, солідний зовнішній вигляд;
великий клинок, довжиною цілих 146 мм (!) із міцної нержавіючої сталі марки 440С;
надійне, зручне руків'я із якісної деревини, красиве, та (завдяки упору для руки) безпечне.
Зверніть увагу на:
Що відразу впадає у вічі – красивий великий клинок ножа, який є важливою його перевагою.По-перше, клинок має класичний прямий обух та високі прямі спуски. Він буде добре добре різати, що є важливим для будь-якого мисливського ножа. Сталь 440С дозволить лезу довго залишатись гострим, та (при розумному та правильному використанні та догляді) захистить його від впливу корозії.По-друге, довжина клинка – 146 мм. Для мисливського ножа це дуже добре.Треба окремо вказати на те, що завдяки товщині у 2,2 мм, цей ніж залишається офіційно побутовим. Тобто, щоби купити, носити та використовувати його вам не знадобляться ніякі докумени, дозволи чи реєстрації! А це – теж великий плюс!Ріжуча кромка закінчується невеликим чойлом, який значно полегшує заточування.Відомо, що краще за усе ножі такої форми виконують роботу з нарізання чого-небудь. Але й колють вони зовсім непогано. Довгий та широкий клинок класичної форми на практиці і є найбільш універсальним та зручним у роботі.Руків'я мисливського ножа Grand Way 1854-2 надійно та комфортно лежить у руці. Його овальний поперечний перетин не дає ножу провернутись у долоні навіть під час роботи з серйозними навантаженнями. Надійний упор не дасть руці зісковзнути на лезо та додатково надійно зафіксує руків'я у долоні.Деревина є не тільки красивим, але й приємним на дотик матеріалом. Вона не остигає на морозі, не розжарюється в спеку, має приємний для ока багатий колір та малюнок і чудово гармонує з красиво декорованими лезом та больстером ножа.У комплекті з ножем ідуть міцні шкіряні піхви. Ніж у них додатково фіксується застібкою на кнопці.Мисливський ніж Grand Way 1854-2 має відносно невелику для мисливського ножа ціну, але зроблений якісно та зі смаком і розумінням практичних вимог.Grand Way 1854-2 буде однаково гарним і як цінний подарунок, і як частина спорядження справжнього мисливця!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 146 мм |
| Толщина лезвия | 2.2 мм |
| Ширина лезвия | 34 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 125 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Материал чехла | Искусственная кожа |
| Наличие клипсы | Нет |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 271 мм |
| Поверхность лезвия | Mirror Polish |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 56-57 |
| Толщина рукояти | 25.300000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 042 ₴







