
Нож складной WK 19037 G (Grand Way)
1 376 ₴
- В наличии
- Код: WK 19037 G
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 19037 G
Grand Way WK 19037 G – якісний складаний ніж для щоденного використанняУ якості переваг даної моделі можна перелічити:
Клинок із міцної та стійкої нержавіючої сталі 8Cr14MoV довго залишається гострим та не боїться корозії. Сталь 8Cr14Mov відрізняється від 8Cr13MoV великим вмістом хрому, що позитивно впливає її стійкість до корозії. Ця сталь активно застосовується багатьма відомими виробниками ножів.
Компактні габарити у складеному стані.
Повністю функціональний клинок довжиною 97 мм.
Надійний замок типу Liner Lock.
Вдалий дизайн у стилі EDC ножа, розроблений за діяльною участю компанії Grand Way.
Накладки із зносостійкого міцного композиту G10 зеленого кольору.
Наявність кліпси для посадки ножа на кишеню.
Підшипник в осьовому вузлі.
Доступна ціна.
Зверніть увагу на:Якщо ви зібрались дійсно використовувати свій ніж кожного дня вам дійсно варто звернути увагу на Grand Way WK 19037. У цьому ножі зібрані майже усі сучасні рішення, які використовуються для підвищення функціональності складаного ножа:Універсальний профіль клинка, який робить клинок однаково здібним для того щоби різати та колоти. Поверхня клинка не обтяженя ніякими зайвими елементами на кшталт отворів, шпеньків та іншого, тому різати йому нічого не заважає та нічого не буде забиватись брудом та матеріалом, що нарізається. Обратний скіс на обусі дозолить змінити хват та значно підсилити силу різу.Форма руків'я, шорстка поверхня накладок з композиту G10 та плавець-фліпер, що працює у якості упору, не дають руці зісковзнути на лезо та значно підвищують зручність та безпеку користування ножем.Розмір темлячного отвору дозволяє протягнути крізь нього дійсно міцний шнур.Товщина леза - 3,5 мм, сталь 8Cr14Mov добре відома своєю міцністю.Можна сказати, що за своїми характеристиками клинок є оптимальним, він не надто товстий, щоби це заважало різати і достатньо міцний, щоби витримати навантаження.Можна впевнено сказати, що Grand Way WK 19037 – не іграшка, а практичний і зручний ніж, який здатний до справжньої роботи!
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-XL (КОРИЧН) -A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Цвет | Зелёный |
| Материал рукоятки | G10 |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 97 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Ширина лезвия | 27 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складной |
| Вид упаковки | картонная упаковка |
| Длина рукояти | 128 мм |
| Марка стали | 8Cr14MoV |
| Масса, г | 121 |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 225 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали, HRC | 58-59 |
Информация для заказа
- Цена: 1 376 ₴







