
Нож складной WK 19036 G (Grand Way)
1 338 ₴
- В наличии
- Код: WK-19036-G
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 19036 G
Grand Way WK 19036 G – якісний складаний ніж для щоденного використанняУ якості переваг даної моделі можна перелічити:
Клинок із міцної та стійкої нержавіючої сталі 8Cr14MoV довго залишається гострим та не боїться корозії. Сталь 8Cr14Mov відрізняється від 8Cr13MoV великим вмістом хрому, що позитивно впливає її стійкість до корозії. Ця сталь активно застосовується багатьма відомими виробниками ножів.
Компактні габарити у складеному стані.
Повністю функціональний клинок довжиною 86 мм, прямий обух та пласкі спускі, який буде відмінно різати та добре колоти.
Надійний замок типу Liner Lock.
Вдалий дизайн у стилі EDC ножа, розроблений за діяльною участю компанії Grand Way.
Накладки із зносостійкого міцного композиту G10.
Наявність кліпси для посадки ножа на кишеню.
Наявність темлячного отвору у руків’ї.
Підшипник в осьовому вузлі.
Доступна ціна.
Зверніть увагу на:На фоні інших сучасних складаних ножів клинок може здаватися простим, але все діло у тому, що такий класичний клинок з прямим обухом та високими прямими спусками і є одним з найєфективніших та найпрактичніших ножових профілів. Різати він буде просто відмінно (тут крім вдалої геометрії скаже своє слово і якісна сталь 8Cr14Mov). Та й колоти буде зовсім непогано. Просте лезо без зайвих отворів та стирчащих на усі боки елементів без опору та проблем наріже який завгодно матеріал. Його легше очищувати та заточувати.Коротше кажучи, з якого боку не подивись – самі плюси. До того ж, товщина у 3,5 мм робить клинок складаного ножа Grand Way WK 19036 B здатним до серйозної роботи.Ну а щоби практичність і утілітаризм не взяли остаточний верх над мистецтвом, красою та смаком у ножа є руків'я з дуже стильними накладками з G10. Таке руків'я разом з клинком утворюють дійсно доречний дует та надають Grand Way WK 19036 B актуального сучасного стилю та вигляду.Grand Way WK 19036 B – дійсно гарний складаний ніж, який и виглядає добре і для використання справжнього підійде.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) - В НА КНОПКЕ -2
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | G10 |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 86 мм |
| Толщина лезвия | 3.5 мм |
| Ширина лезвия | 25.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 117 мм |
| Марка стали | 8Cr14MoV |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 203 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 13.500000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 338 ₴







