
Нож складной WK 19023 (карбон) (Grand Way)
774 ₴
- В наличии
- Код: WK-19023-(карбон)
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 19023
Grand Way WK 19023 – якісний складаний ніж для щоденного використанняУ якості переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із міцної та стійкої нержавіючої сталі 9CR18MOV довго залишається гострим та не боїться корозії;
міцне зносостійке покриття з нітриду титану (Ti-Ni,Titanium Nitride) додатково захищає лезо від подряпин та мілких механічних пошкоджень, а также прикрашає ніж;
компактні габарити у складеному стані;
повністю функціональний клинок довжиною 85 мм має форму Drop Point, він однаково добре буде і колоти, і різати;
надійний замок типу Liner Lock;
сучасний дизайн, розроблений за діяльною участю компанії Grand Way;
стильні зносостійкі карбонові накладки руків'я;
наявність кліпси для посадки ножа на кишеню;
доступна ціна.
Зверніть увагу на:
Все ж прогрес не стоїть на місці та робить речі, які раніше були рідкістю та ексклюзивом все більш доступними. Grand Way WK 19023 – ще один ніж який має карбонове руків'я, та клинок з дійсно якісної та міцної нержавіючої сталі 9CR18MOV.
Ще не так давно такий ніж був межею мрій, доступною небагатьом. Тай зараз його більша доступність не відміняє того факта, що ніж дійсно якісний та гарний.Все ж, що не кажіть, а карбон це карбон. Та й 9CR18MOV сталь дуже гарна (дехто навіть порівнює її з D2, а це чогось таки варто).З чисто технічної точки зору Grand Way WK 19023 – цілком актуальний, зручний універсальний міський різак. Справжній складаний ніж сучасного городянина. Потрібний такий? Беріть – не пожалкуєте!
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) -В
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Карбон |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 85 мм |
| Толщина лезвия | 2.9 мм |
| Ширина лезвия | 26.9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 112 мм |
| Марка стали | 9Cr18MoV |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 197 мм |
| Поверхность лезвия | Ti-Ni(Titanium Nitride) |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 13.100000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 774 ₴







