
Нож складной WK 06176 (Grand Way)
1 042 ₴
- В наличии
- Код: WK-06176
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 06176
Grand Way WK 06176 – якісний складаний ніж для щоденного використанняУ якості переваг даної моделі можна перелічити:
Клинок із міцної та стійкої нержавіючої сталі 8Cr14MoV довго залишається гострим та не боїться корозії. Сталь 8Cr14Mov відрізняється від 8Cr13MoV великим вмістом хрому, що позитивно впливає її стійкість до корозії. Ця сталь активно застосовується багатьма відомими виробниками ножів.
Компактні габарити у складеному стані.
Повністю функціональний клинок довжиною 90 мм має форму Wharncliffe, він добре різати, а його вістря гарно підійде для делікатних маніпуляцій та точних розрізів.
Надійний замок типу Liner Lock.
Сучасний оригінальний дизайн, розроблений за діяльною участю компанії Grand Way.
Стильні накладки руків'я виготовлені із зносостійкого композиту G10.
Наявність кліпси для посадки ножа на кишеню.
Доступна ціна.
Зверніть увагу на:
По-перше, Grand Way WK 06176 – складаний ніж з дуже гарним дизайном. Самі форми ножа та кольори накладок руків'я підібрані дійсно вдало і трохи нагадують ножі від в куди більш дорожчих преміальних брендів.
По-друге, ножі з клинком Wharncliffe в нашіх краях зустрічаєш ще не так щоби дуже часто. Так що, якщо ви шукаєте для себе щось оригінальне, зверніть увагу на Grand Way WK 06176.
До того ж, історія у цього типу клинків дуже цікава: девятнадцяте сторіччя, британський лорд Wharncliffe, все таке. Якщо ви полюбляєте речі, з якими пов'язана якась справжня історія, це теж здатне зігріти вам душу.
Ми вже мовчимо про те, що ворнкліфи дійсно гарно ріжуть та стругають, а їх незвичайним (на перший погляд) кінчиком дійсно зручно щось прорізати, колупати чи робити ще більш тонкі маніпуляції.
По-третє, ніж гарно зібраний, а у осьовому вузлі в нього встановлена пара підшипників. Розкривається він (як то кажуть – “фліпує”) - просто пушка!
Завдяки цьому, користуватись складаним ножем Grand Way WK 06176 зручно та приємно. Можна навіть використовувати його, як своєрідний гаджет-антистресс.
Ну а практичної пользі від цього ножа буде просто безліч. Просто посадіть складаний ніж Grand Way WK 06176 на кишеню та продовжуйте жити своїм звичайним життям. Але коли ніж вам таки знадобиться (а це буває дещо частіше, чим ви очікуєте), він точно буде у вас під рукою!
До цього ножа підходить ЧЕХОЛ- XL (КОРИЧН) -A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | G10 |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 90 мм |
| Толщина лезвия | 3.2 мм |
| Ширина лезвия | 32.9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 120 мм |
| Марка стали | 8Cr14MoV |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 210 мм |
| Поверхность лезвия | Stonewash |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 58-59 |
| Толщина рукояти | 14.500000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 042 ₴






