
Нож складной WK 02211 (Grand Way)
458 ₴
- В наличии
- Код: WK-02211
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 02211
Grand Way WK 02211 – недорогий складаний ніж для щоденного використанняУ якості переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із міцної та невибагливої нержавіючої сталі 5Cr15MoV;
компактні габарити у складеному стані;
повністю функціональний клинок довжиною 90 мм з якісним покриттям Black Stonewash;
надійний замок типу Frame Lock (!);
сучасний оригінальний дизайн, розроблений за діяльною участю компанії Grand Way;
доступна ціна.
Пара цікавих нюансів на які варто звернути увагу:
Перше, що кидається в очі – замок типу фрейм лок (Frame Lock), який вважається одним з найнадійніших із сучасних ножових замків. Раніш зазвичай його можна було побачити лише на куди більш дорогих складаних ножах. Наявність такого елементу конструкції на бюджетному ножі - дуже цікава фішка Grand Way WK 02211.
Друге, на що варто звернути увагу – клинок типу ворнкліф (Wharncliffe)
Назва цього типу клинка походить від імені лорда Уорнкліффа, який, крім іншого, був власником ножової фабрики 19 століття. Цей типлеза був розроблений для того, щоби отримати ніж здатний добре різати та стругати. Кінчик леза гірше підходить для проколювання, зате гарно підходить для колупання. прорізання та різних делікатних маніпуляцій.
Клинок Wharncliffe – друга цікава фішка Grand Way WK 02211.
Таким чином, якщо ви хочете отримати недорогий, але оригінальний та надійний складаний ніж, Grand Way WK 02211 стане для вас гарним вибором.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) -В
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Металл |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 90 мм |
| Толщина лезвия | 2.9 мм |
| Ширина лезвия | 29.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 118 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 208 мм |
| Поверхность лезвия | Black Stonewash |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 56-57 |
| Тип замка | Frame Lock |
| Толщина рукояти | 9.800000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 458 ₴







