
Нож складной WK 02210 (Grand Way)
408 ₴
- В наличии
- Код: WK-02210
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Grand Way WK 02210 – недорогий складаний ніж з повноцінним замком типу frame lock!Так, Grand Way WK 02210 можна вiднести до категорії бюджетних (недорогих) складаних ножів. Але в його конструкції є декілька цікавих елементів, що виводять WK 02210 з ряду звичайних рядових моделей.По-перше, це замок типу frame lock – один з самих надійних на сучасному ринку. Раніш, з деяких технічних причин, такий замок можна було зустріти тільки на відносно дорогому складаному ножі. Та й в наш час бачити його на бюджетному ножі трохи незвично. У будь якому разі, наявність frame lock – великий плюс у скарбничку переваг Grand Way WK 02210.По-друге, дуже цікавою є модифікована форма його леза. Можна побачити, що у цього клинка потужне грановане вістря, і більш тонка (завдяки спускам) ділянка прямої ріжучої кромки. Такі клинки – не новинка, їх можна зустріти на деяких американських ножах для бушкрафту та полювання. Їх особливістю є спроба (доволі вдала) зробити клинок, вістря якого годиться для роботи з великими навантаженнями (наприклад, його можна використовувати, щоб як слід поколупати щось в'язке або міцне), а ріжуча кромка при цьому буде досить тонкою, щоб добре різати і стругати.Як і будь-який модифікований варіант, цей складаний ніж має свої переваги та недоліки, але можна впевнено сказати, що свого споживача він точно знайде.У всьому іншому Grand Way WK 02210 – звичайний сучасний складаний ніж:
клинок із міцної та невибагливої нержавіючої сталі 5Cr15MoV;
компактні габарити у складеному стані;
повністю функціональний клинок довжиною 85 мм;
надійний замок типу Liner Lock;
сучасний оригінальний дизайн, розроблений за діяльною участю компанії Grand Way;
доступна ціна.
Якщо вам потрібен зручний, практичний та при цьому не дорогий складаний ніж для повсякденного застосування, WK 02210 стане для вас цілком вдалою покупкою. Придбайте Grand Way WK 02210 і просто користуйтесь ним, коли знадобиться. Це саме те, для чого він створений.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) - В НА КНОПКЕ -2
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 85 мм |
| Толщина лезвия | 2.8 мм |
| Ширина лезвия | 29.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 119 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Материал рукоятки | Метал, Дерево |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 204 мм |
| Поверхность лезвия | Black Stonewash |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 56-57 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 13 мм |
Информация для заказа
- Цена: 408 ₴







