
Нож складной WK 02119 ()
1 302 ₴
- В наличии
- Код: WK-02119
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Grand Way WK 02119 - сучасний складаний ніж із замком типу фрейм локЯкщо ви підшукуєте для себе сучасний, якісно зроблений складаний ніж, купити Grand Way WK 02119 буде гарною ідеєю.Ніж дійсно стильний, нагадуючий вироби в стилі хай-тек. Він має оригінальний дизайн, розроблений за діяльною участю компанії Grand Way. Такий складаний ніж точно не соромно вийняти з кишені в пристойному суспільстві.При цьому Grand Way WK 02119 – не просто аксесуар, це дійсно функціональний EDC ніж, суто міська модель, відмінний складаний кишеньковий різак. Розкрити упаковку, перерізати дріт, допомогти приготувати бутерброд – з усіма цими повсякденними завданнями він упорається граючи.Багато в чому за таку функціональність варто дякувати сталь 8Cr14MoV, з якої виготовлений клинок Grand Way WK 02119. Ножі з цієї якісної китайської нержавіючої сталі відмінно ріжуть і довго не тупляться. Це вже добре усім відомий факт. Сталь 8Cr14Mov відрізняється від 8Cr13MoV великим вмістом хрому, що позитивно впливає її стійкість до корозії. Ця сталь активно застосовується багатьма відомими виробниками ножів.Замок клинка – frame lock, один із найнадійніших на даний момент. Правий сталевий лайнер ручки не несе накладки з G10. Саме в ньому прорізано пружину замка.Ніж легко відкривається однією рукою. Його доволі оригінальний клинок надійно фіксується у робочому положенні. Завдяки тому, що в осьовому у цього ножа не підшипники, а шайби, він відкривається легко і швидко.Відкрити ніж можна різними способами: підчепивши отвір на клинк або за допомогою фліппера.Обводи ножа плавні, він нізащо не чіпляється, витягується з кишені швидко та без проблем.Кліпса ножа проста. Сталева. Чисто утилітарна. Але тримати ножа на кишені вона буде надійно. А чого ще від неї треба?Якщо додати до всього вище сказаного добротно підігнані деталі, надійність і цілком доступну (за такої високої якості) ціну, то образ цього ножа буде остаточно завершений.Сучасний, зручний, гострий міський складаний ніж – все це про Grand Way WK 02119.К данному ножу подходит ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН)-B НА КНОПКЕ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 92 мм |
| Толщина лезвия | 3.2 мм |
| Ширина лезвия | 25.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 120 мм |
| Марка стали | 8Cr14MoV |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 212 мм |
| Поверхность лезвия | Stonewash |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 58-59 |
| Тип замка | Frame Lock |
| Толщина рукояти | 12.500000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 302 ₴







