
Нож складной 107003 G (Grand Way)
688 ₴
- В наличии
- Код: 107003 G
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Grand Way 107003 G – недорогий, але якісний складаний ніж для щоденного використання у місті та туризмуУ якості переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із міцної та невибагливої нержавіючої сталі 5Cr15MoV;
компактні габарити у складеному стані;
універсальний клинок форми drop point з увігнутими спусками та довжиною цілих 96 мм, яким однаково зручно і різати, і колоти;
надійний замок типу Liner Lock;
сучасний дизайн, розроблений за діяльною участю компанії Grand Way;
доступна ціна.
Grand Way 107003 G є цілком вдалою та грамотно зробленою моделлю EDC ножа. У ньому присутні усі технічні рішення, що мають бути у сучасного складаного ножа.
Клинок форми drop point з увігнутими спусками забезпечений всім набором елементів, які повинні бути у будь-якого поважаючого себе сучасного складного ножа. Серед них можна перерахувати:
можливість розкриття клинка за допомогою шпеньків або плавника-фліппера;
зворотній скос обуха з насічкою для упору пальцем;
накладки руків'я із стійкого композиту G10 зеленого кольору не тільки виглядають привабливо та надають ножу элементи тактичного дизайну, але й помітно збільшують зчеплення рукояті з долонею,
анодована поверхня клинка підвищує його стийкість до подряпин та корозії.
Якщо вам потрібен зручний, практичний та при цьому не дорогий складаний ніж для повсякденного застосування, Grand Way 107003 G стане для вас цілком вдалою покупкою.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) - В НА КНОПКЕ -2
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Цвет | Зелёный |
| Материал рукоятки | G10 |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 96 мм |
| Толщина лезвия | 2 мм |
| Ширина лезвия | 22 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складной |
| Вид упаковки | картонная упаковка |
| Длина рукояти | 121 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Масса, г | 102 |
| Наличие клипсы | Нет |
| Общая длина | 217 мм |
| Поверхность лезвия | Anodized |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали, HRC | 56-57 |
| Тип замка | Liner Lock |
Информация для заказа
- Цена: 688 ₴






