
Нож складной 11575 (Grand Way)
1 232 ₴
- В наличии
- Код: 11575
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Grand Way 11575 – якісний сучасний складаний EDC ніж з лезом із сталі 8Cr13MoV
В асортименті EDC ножів від Grand Way є чимало по-справжньому якісних та цікавих позицій. Філософію їх створення та пропозиції коротко можна описати як: 1. Дизайн та інженерні рішення на рівні іменитих брендів;2. Добротна якість матеріалів та виготовлення;3. Більш доступна, ніж у дорогих брендів ціна. Складаний ніж Grand Way 11575 повністю відповідає цим вимогам.Якщо вам потрібен сучасний та якісний ніж за доступною (для такого рівня виконання) ціною, Grand Way 11575 – той ніж, який ви шукаєте. Технічно, Grand Way 11575 – кишенькових габаритів фліппер EDC-шник (загальна довжина – 194 мм, довжина руків’я – 111 мм, маса – лише 111 грами).Ніж легко і приємно з характерним клацанням розкладається, надійно фіксується лайнером і, без проблем і заминок, складається назад. В осьовому вузлі знаходиться якісний підшипник, і в роботі ножа це відчувається буквально на кінчиках пальців. Загалом ніж просто приємно використовувати і навіть просто тримати в руках. Цікавою деталлю є форма гвинтів у вісьовому вузлі, Вони без проблем стягуються-відпускаються не якимось хитрим ключем-тораксом, а звичайною шліцевою викруткою, або навіть монеткою, що завалялася в кишені. Що не тільки надзвичайно полегшує власнику обслуговування ножа, а й дозволяє йому без проблем регулювати осьовий механізм справді повсякденно та мало не на ходу. Клинок ножа – дроп пойнт із сталі 8Cr13MoV. Однією з найкращих нержавіючих сталей китайського виробництва, за своїми характеристиками, близька до японської AUS-8. Ця сталь має оптимальне поєднання ріжучих, міцнісних і протикорозійних.властивостей і відмінно підходить для ножів повсякденного користування, до того ж не здорожуючи їх.За формою клинок є дроп пойнтом з високими прямими спусками, що надає ножу здатність до легого, плавного різу, та здатності добре колоти.На обусі, на місці для упору великого пальця є приємно чіпка насічка. Руків'я зручно лежить у долоні, як при прямому, так і при зворотному хваті. Матеріал накладок – G-10, приємно шорсткий,добре чіпляється за долоню і, до всього іншого, має чудову стійкість до механічного зносу, впливу води та високих температур.У спейсері, виготовленому з того ж полімеру, є отвір під темляк.У кишені чи поясі ніж легко зафіксувати надійною кліпсою. Загалом, ніж надзвичайно приємний та викликає відчуття справжньої першосортної речі, зробленої «без обману». Купити складаний ніж Grand Way 11575 – реальна можливість отримати гідну якість за цілком розумні гроші.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (ЧЁРНЫЙ) -В
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Цвет | Черный |
| Материал рукоятки | G10 |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 83 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Ширина лезвия | 25.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 111 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 194 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 16.500000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 232 ₴







