
Нож нескладной 2925 TBQ (Grand Way)
1 338 ₴
- В наличии
- Код: 2925-TBQ
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж нескладний 2925 TBQ
GrandWay 2925 TBQ - сучасний тактичний ніж із ергономічним руків’ям та безпечним упором для руки.
Що таке тактичний ніж?Тактичний ніж - це зручний та надійний ніж, призначений для використання у так званих “тактичних ситуаціях”. На відміну від суто бойових моделей для тактичного ножа передбачається більша універсальність. Згідно з сучасними поглядами, навіть для військовослужбовця такий ніж має бути корисним не тільки (і не стільки) для нападу та самозахисту, але й для виконання багатьох технічних та побутових завдань, і саме цим значно допомагати своєму власнику.Успішна експлуатація тактичного ножа у екстрених ситуаціях, забезпечується якісними матеріалами та підвищеними вимогами до надійності та безпечності його конструкції.
У якості головних переваг даного тактичного ножа можна перелічити:Grand Way 2925 TBQ – тактичний ніж, який призначений для робіт з облаштування табору, відкривання ящиків та бляшанок, допамагати з облаштуванням позицій для мисливців та військових, застосовуватись як обробний ніж, а також як легке мачете для рубання гілок і підліску.Широкий клинок, міцне ергономічне руків'я, розвинені гардоподібні упори для руки – все говорить про те, що ніж призначений для серйозної експлуатації. Пластикове руків'я має форму та фактуру, що не дозволють руці ковзати під час роботи.Крізь отвори у руків'ї можна протягнути темлячний шнур і тим збільшити надійність хвату.При цьому, Grand Way 2925 TBQ досить компактний і (для свого класу) зовсім не громіздкий. Він дійсно набагато легший, чим більшість ножів цього типу. До того ж, ніж комплектується сучасними піхвами з кайдекса, так само міцними, легкими та компактними. Сам тактичний ніж надійно фіксується в піхвах.Клинок виготовлений з нержавіючої сталі 5Cr15MoV і несе додаткове покриття Black Stonewash, яке надає йому антивідблискових властивостей, приховує дрібні подряпини і додатково захищає від корозії. Хоча, варто відзначити, що стійкість до іржі у сталі 5Cr15MoV і так досить висока.Ніж Grand Way 2925 TBQ стане в нагоді в багатоденному складному поході, в якому він принесе чимало користі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | G10 |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 130 мм |
| Толщина лезвия | 2.6 мм |
| Ширина лезвия | 40.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 130 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Материал чехла | Kydex |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 260 мм |
| Поверхность лезвия | Black Stonewash |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 56-57 |
| Толщина рукояти | 22 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 338 ₴








