
Нож нескладной 2791 UBQ (Grand Way)
774 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2791-UBQ
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж нескладаний Grand Way 2791 UBQ
Ніж 2791 UBQ – це нескладнаний ніж у мілітарі-стилі. Його клинок виготовлений із нержавіючої сталі марки 440С. Вона забезпечує тривале утримання гостроти заточування, а також опір корозії. Якісну сталь додатково доповнює покриття «Black Stonewash», яке надає лезу противідблискових властивостей та позбавляє зайвих слідів використання.Клинок ножа має профіль Spear Point з помітними долами і сильно нагадує за формою кинджал, однак, має лише одну ріжучу кромку, що є однією з ознак, що виводить його з категорії холодної зброї. Хвостовик ножа є єдиним цілим з лезом. Руків'я виготовлене із зносостійкого еластомеру та одягнене на хвостовик ножа таким чином, що він повністю проходить крізь неї, і додатково фіксується заклепкою в районі навершя. Сама форма руків'я зручна для різних варіантів хвату та не дає ножу вислизнути з долоні, навіть коли прикладаються значні зусилля. Чойл та частково не заточений обух збільшують функціональність цього ножаЗагалом ніж 2791 UBQ – це надійний ніж у тактичному стилі, який підійде самого серйозного використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Эластрон |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 130 мм |
| Толщина лезвия | 3.3 мм |
| Ширина лезвия | 27 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладний |
| Вид упаковки | кольорова картонна коробка |
| Длина рукояти | 113 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Материал чехла | Кордура |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 243 мм |
| Поверхность лезвия | Black Stonewash |
| Твердость стали | 57-58 |
Информация для заказа
- Цена: 774 ₴









