
Нож нескладной 2518 TJ (Grand Way)
915 ₴
- В наличии
- Код: 2518-TJ
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Нескладаний ніж 2518 TJ
Нескладаний ніж 2518 TJ доволі недорогий, але якісно зроблений та надійний фікс, який з успіхом можна використовувати для туристичних походів та бушкрафту. Він добре збалансований та міцний (конструкція фул танг). Лезо ножа зроблене з якісної нержавіючої сталі 440С, яка дозволяє йому довго залишатись гострим та не іржавіти. Профіль леза максимально універсальний, ним з успіхом можна колоти, різати, стругати та навіть рубати. Такий ніж стане у нагоді у безлічі похідних справ від розведення багаття до приготування їжі.Накладки руків'я ножа зроблені з міцного та легкого, стійкого до зносу та впливу вологи композиту G10. Приємно шорстка текстура накладок додатково підвищує надійність зчеплення руків'я з мокрою долонею. Самі накладки закріплені гвинтами з прямим шлицем, що значно полегшує можливий ремонт та кастомізацію ножа.На руків'ї розташований темлячний отвір.В комплекті з ножем продаються міцні піхви з щільної тканини на кшталт кордури.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | G10 |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 132 мм |
| Толщина лезвия | 3.8 мм |
| Ширина лезвия | 27 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 118 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Материал чехла | Кордура |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 250 мм |
| Поверхность лезвия | Mirror Polish |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 57-58 |
| Толщина рукояти | 16.700000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 915 ₴







