
Нож нескладной 093 ACWP (Grand Way)
1 514 ₴
- В наличии
- Код: 093-ACWP
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж нескладаний 093 ACWP
Ніж нескладаний 093 ACWP є своєрідним стилістичним наслідуванням відомому пістолету марки ТТ. Якщо ви придивитесь до нього ближче, ви побачите, що руків'я ножа доволі схоже імітує рукоять цього пістолета, а клинок – його воронену ствольну коробку. Накладки руків'я дерев'яні та також нагадують накладки рукоятки пістолета.Без сумнівів, з ножа 093 ACWP вийде оригінальний та дуже цікавий подарунок для чоловіка чи юнака. Представникам сильної статі цілком природньо подобаються подібні речі. Але, якою б оригінальною не була початкова ідея дизайнерів, не можна не відмітити і той факт, що перед вами серйозний та надійний похідний ніж, придатний для серйозної експлуатації.Лезо ножа виготовлене з якісної нержавіючої сталі 8Cr13MoV. У цього сорту нержавіючої сталі дуже добра репутація. Добре відомо, що 8Cr13MoV має гарну стійкість до впливу корозії та дозволяє лезу довго зберігати свою гостроту. Додаткове покриття типу Black Oxide підвищує корозійну стійкість клинка та надає йому противідблискових властивостей.Товщина леза – цілих 5,6 мм, що, зважаючи на гарні показники міцності сталі 8Cr13MoV, надає ножу 093 ACWP дійсно значну потенціальну надійність.Специфічне декоративне рифлення на клинку може використовуватись для висікання іскр із феритового стрижня або кресала іншої моделі.У комплекті з ножем 093 ACWP продаються надійні піхви з кордури.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 150 мм |
| Толщина лезвия | 5.6 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 138 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Материал чехла | Кордура |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 288 мм |
| Поверхность лезвия | Black Oxide |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 58-59 |
| Толщина рукояти | 21.500000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 514 ₴







