Ніж нескладаний 031 VWP
Ніж нескладаний 031 VWP можна віднести до типу, який прийнято називати Dagger Knife він має лезо з двобічним заточування зроблене з нержавіючої сталі 440С та довжиною 146 мм. Клинок має товщину 2,4 мм, а тому згідно з «Методикою криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих з нею виробів» ніж Grand Way 031 VWP не має бути віднесений до холодної зброї.Клинок такого типу більш за все пристосований для того щоби точно та потужно колоти, але різати він буде також цілком добре.Руків'я ножа виготовлене з темної деревини та має гарду та навершя з полірованої сталі. Ніж буде надійно лежати в вашій руці, ви можете не хвилюватись що ваша долоня зісковзне на лезо під час активних рухів. У комплекті з ножем продаються надійні піхви з щільної тканини на кшталт кордури. Велика шльовка дозволяє підвісити піхви навіть на широкий ремінь, а застібка на кнопці надійно фіксує руків'я ножа та не дає йому висковзнути навіть у перевернутому положенні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 146 мм |
| Толщина лезвия | 2 мм |
| Ширина лезвия | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладной |
| Вид упаковки | картонная упаковка |
| Длина рукояти | 122 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Масса, г | 192 |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 268 мм |
| Поверхность лезвия | Mirror Polish |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали, HRC | 57-58 |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴







