
Нож складной WK 06211 (Grand Way)
950 ₴
- В наличии
- Код: WK-06211
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 06211
Grand Way WK 06211 – якісний складаний ніж для щоденного використанняУ якості переваг даної моделі можна перерахувати:
клинок із міцної та стійкої нержавіючої сталі 8Cr14MoV довго залишається гострим та не боїться корозії;
компактні габарити у складеному стані;
повністю функціональний клинок довжиною 83 мм та покриттям Paint має форму Drop Point, він однаково добре буде і колоти, і різати;
надійний замок типу Liner Lock;
вдалий дизайн;
стильні зносостійкі карбонові накладки рукояті;
наявність tip up клипси для посадки ножа на кишеню;
доступна ціна.
Grand Way WK 06211 – складаний ніж для щоденного використання, який має значні тактичні елементи у дизайні. Чорні карбонові накладки рукояті та чорний невідблискуючий клинок з якісної сталі 8Cr14MoV роблять цей ніж дуже серйозним та солідним на вигляд. І це не просто враження. Ніж справді серйозний.
До того ж у конструкції WK 06211 використано багато технічних рішень характерних для сучасних складаних ножів, що продаються за куди більшою ціною. Крім шикарних накладок з карбону можна відмітити дуже красиво зроблений темлячний отвір у бекспейсері, можливість розкриття ножа лише однією рукою завдяки фліперу або парі шпеньків, дуже сучасно виглядаючу кліпсу, що забезпечить надійну посадку ножа на кишені.
Також треба відмітити дуже вдалий, практичний профіль клинка, та його товщину у 3.4 мм, що гарантує йому не аби яку міцність.
Якщо ви шукаєте солідно виглядаючий та практичний сучасний складаний ніж зі значною кількістю елементів тактичного стилю у дизайні – Grand Way WK 06211 вам цілком підійде. До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (чёрный) -B НА КНОПКЕ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Цвет | Черный |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 83 мм |
| Толщина лезвия | 3.4 мм |
| Ширина лезвия | 28.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 120 мм |
| Марка стали | 8Cr14MoV |
| Материал рукоятки | G10, Карбон |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 203 мм |
| Поверхность лезвия | Paint |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 13.200000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴








